2023-2024 Eğitim Öğretim Dönemi Güz Yarıyılı Ders Değerlendirme Anketleri
2023-2024 Eğitim Öğretim Dönemi Güz Yarıyılı Ders Değerlendirme Anketleri

Sevgili Öğrencilerimiz,

- Ders değerlendirme anketleri,  Fakültemizde eğitim ve öğretimin kalitesini yükseltmek amacıyla yürütülen değerlendirme çalışmalarının önemli bir parçasıdır. Ankette yer alan maddelere vereceğiniz samimi ve içten cevaplar, size daha nitelikli eğitim-öğretim hizmeti sunmamıza yardımcı olacaktır.

- Derslerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynayan öğrenci görüşlerinin Fakültemizde daha yaygın ve etkin biçimde kullanılması için katılımın yüksek olması kritik olduğundan, sizlerden katılıma özen göstermenizi özellikle rica ediyoruz.

- Anketler tamamıyla anonim olarak doldurulacak olup, anket sorularının yanı sıra yazılı olarak doldurabileceğiniz görüş ve öneri kısmı da bulunmaktadır.

 - Derslerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynayan öğrenci görüşlerinin Fakültemizde daha yaygın ve etkin biçimde kullanılmasında, katılımınızın yüksek olması çok önemlidir. Bu nedenle, hepinizden anketlere katılım konusuna özen göstermenizi özellikle rica ediyoruz.

- Ankete katılımınız ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

- 2023-2024 Güz yarıyıl anket uygulamaları 11-22 Aralık 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

- Ders değerlendirme anketleri, mobil cihazlara uyumlu hale getirilmiştir. Anketin açık olduğu süre zarfında anket uygulamasının tamamlanması gerekmektedir.

- Anket değerlendirme süresi ortalama 5-7 dk'dır. (Anket uygulamalarında WhatsApp uygulamasına gönderilen linkler kullanılacaktır). 

- Sizden ricamız, ankette yer alan derslerin (pratik & teorik) anket formlarını belirtilen tarihler içerisinde tamamlamanızdır.


Erciyes Üniversitesi Eczacılık Fakültesi

Anket Hazırlama ve Değerlendirme Komisyonu

08 Aralık 2023 Cuma
Toplam 0 görüntüleme